TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
762 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Strazburg Cad. 26/12 Sıhhıye Çankaya / ANKARA
  • TELEFON: 0312 231 60 70
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Diwio Creative Media olarak 2006 yılından bu yana yenilikçi odaklı dijital ajans olarak başlayan heyecanlı yolculuğumuz, zaman içerisinde gelişen dostluklar ve mühim tecrübelerle kuvvet kazandı. Yeni medyanın önümüze sunduğu değişimleri fırsata çevirebilen, etkileşim kavramının bizzat kendisi olan interneti daima başına taç eden ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre etkin çözümler üreten stratejilerimiz sayesinde artık sektörün en sırasında koşuyoruz. 360 derece dijital pazarlama, yazılımtasarım, içerik üretimi, topluluk oluşturma, mobil uygulamalar gibi birçok platformda yeni dünya düzenini takip ediyor, yol arkadaşlarımıza uygun ve olumlu çözümler sunuyoruz.

Gerçekleştirdiği istikrarlı büyüme sayesinde 2010 yılında tasarım ve yazılım tabanlı interaktif uygulamalar alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital ajanslarından biri olarak sektörde yerini almış bulunmaktadır.

Diwio, her biri alanında uzman, genç ve dinamik ekibi ile Ankara’da bulunan “Yaratıcı işler ofisinde” bugünün değil geleceğin de dünyasında yer almak isteyen her firmayı çağdaş ve ekonomik çözümleri için birlikte çalışmaya davet eder.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.