EKOL TIBBİ ÜRÜNLER Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
70 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sayın Yetkili
  • ADRES: Maltepe Mah. Yedikule Çırpıcı Yol. Sokak 9. APT. NO:2/42 Avrupa Kale Konutları Zeytinburnu
  • TELEFON: 0 (212) 644 8754
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30

FİRMA HAKKINDA

Uzun yıllar medikal sektörümüzün üretim, temsilcilik ve teknik servisinde emek veren insanlar, elde ettikleri tecrübe ile, 1998 yılında EKOL TIBBİ ÜRÜNLER Ltd. Şti.’ni kurmuşlardır. Radyografi Sistemlerinde, gelişmiş teknolojiyi iyi fiyat ve satış sonrası iyi servis prensipleri ile pazarlama ilkesine sahip firmamız, pazar lideri olma hedefindedir ve bu hedefi gerçekleştirmek için yoğun çaba harcamaktadır.

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyümekte olan firmamız, Radyoloji alanında her biri kendi alanında öncü firmaların Türkiye Temsilciliklerini yapmaktadır. Üretici firmalar ile temsilci firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibini benimsemiştir. Bu prensip, Türkiye genelinde kullanıcı güven ve memnuniyetini bizlere kazandırmıştır.

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız : Ekip arkadaşlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla münasebetlerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.
Verdiğimiz sözü tutarız: Sözlerimiz, kendi içinde bütünlük arz eder. Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz. Söz ve taahhütlerimizi muhakkak hayata geçiririz. İtibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket ederiz.
EKOL ile çalışan herkes, EKOL ile iş yaptıkları için hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.