HABER DETAYI

23 Ekim 2016 15:56

Yaşam alanlarımız ne kadar güvenli ?

Yaşam alanlarımız ne kadar güvenli ?

Akıllı ev denildiğinde çoğumuzun kuşkusuz akıllına birçok şey gelebilir. Kimilerin aklına gelen şeyi tahmin edebiliyoruz. Tamamen teknoloji ile donatılmış, howlywood filimlerinden fırlamış bir ev düşünülebilir. Bu düşünce kısmen doğru olsa da akıllı ev sistemlemleri yani diğer adıyla ev otomasyon sistemleri, tek bir merkezden yönetilen ve tamamen bir birine bağlı unsurlar bütündür.

Akıllı ev sistemlerinin faydası saymakla bitmez ancak en önemli faydalarından biri sizin ve ailenizin güvenliğini sağlar. Size rahat bir yaşam sunarken, enerji tasarrufu ile de cebinizi düşünür. Evinizde, ofisinizde düşünebileceğiniz tüm dijital cihazların kontrolünü oturduğunuz yerden tek bir araç ile yönetme imkanı sağlar. Siz tatilde güneşlenirken evinizi tek bir kumanda ile yönetebileniz aslında çok da uzak bir hayal değil. Bu şekilde konforlu, güvenilir ve ekonomik bir hayatı kim istemez ki ?

Ankara Akıllı ev sistemleri denildiğinde akla ilk gelen firma olan Technohom, sensörler sayesinde güvenliği üst düzeyde tutar. Çünkü Technohom Akıllı Ev Sistemleri kabloludur. Kablosuz akıllı ev sistemleri bize çok güvenilir gelmemektedir. Bize göre pille çalışan bir akıllı ev sistemleri olamaz. Ankara akıllı ev olarak gerekli aramaları yaptığınızda sizi karşılayacak firma olan Technohom size güvenilir bir hayat sunar. Başkent Ankara’da merkezi olan firmamız tüm Türkiye’ye geniş hizmet ağı ile de hizmet vermektedir. Ankara’da bir villanız varsa ve güvenliğinden endişe ediyorsanız ankara akıllı villa sistemleri gibi birçok konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.