İleri Bilişim Teknolojileri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Kılınç
  • ADRES: Han Sok. 3/3 Gaziosmanpaşa Çankaya Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 448 0754
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ankara Bilgisayar Firmaları Arasında faaliyet Gösteren Ankara Bilişim Şirketleri İçinde Kurumsal Hizmet Anlayışıyla Ön Plana Çıkan İLERİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Siz Değerli Müşterilerine Ankara da Bilişim Bilgisayar Alanlarında Uçtan Uca Kaliteli ve Kurumsal Hizmet ve Çözümler üretmektedir.
Ankara Bilgisayar Firmaları , Ankara Bilgisayar Şirketleri arasında Birçok Projede Kurumsal Hizmet Sunan İleri Bilişim Sizin İhtiyaçlarınızı Diğer Ankara Bilgisayar Şirketleri , Ankara Bilişim Firmaları ndan Farklı Olarak İşin Büyüklüğüne Bakmayıp Tüm İhtiyaçlarınız için Uzman Ekibiyle Analiz Ediyor Projelendirmesini Yapıyor ve En Makul Çözümü Sizler İçin Oluşturuyor. Yerinde ücretsiz Fizibilite Çalışması Yaparak Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Kurumsal Bir Ankara Bilgisayar Firması Olarak Uzun Vadede Kar Etmenizi Sağlıyor
Ankara Bilgisayar Firmaları Ankara Bilgisayar Şirketleri Arasında Kamu İhaleleri İçin İhtiyaç Olan ürünün Belirlenmesinde Danışmanlık Yapıyor Yaklaşık Maliyet Çalışmalarında Çok Hızlı ve Ekonomik Geri Dönüş Sağlıyor.
Ankara Bilgisayar Şirketleri Ankara Bilgisayar Firmaları Arasında İleri bilişim Teknolojileri ile Yapacağınız Bilgisayar Bakım Destek Anlaşması İle Sizlere 7×24 Hizmet Vererek İşinizin Aksamasını Engellliyor.
Kurumsal Projeleriniz de Ankara Merkezli olarak Tüm Türkiye Genelinde Hizmet Vermekteyiz.

Sizin İçin Profosyonel Ekibimizle , Kurumsal Referanslarımızla Biz Hazırız Bizlerden Fiyat Talebinde Bulunmanız Bizleri Onurlandıracaktır.
Müşteri Hizmetleri : 0312 448 07 54
Kurumsal Web Sitesi : www.ileribilisim.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.