Reklam

Prestij Sayfalar ile hedef kitlenize daha hızlı ve etkili şekilde ulaşın

Prestij Sayfalar firmaanahtari.com’un Kobiler için özel olarak hazırladığı detaylı profil sayfasıdır. Prestij Sayfaya sahip olan firma, aynı zamanda HangiFirmada.com üzerinde mikro web sitesine de sahip olur.

Prestij Sayfalar’da metin editörlerimiz tarafından firma hakkında bilgiler, detaylar, ürün ve hizmetler ana başlıklar altında arama motorları yapısına uygun olarak firmaya ait anahtar kelime baz alınarak özenle yazılır.

prestij-ozellikler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prestij Sayfalar ile hedef kitlenize daha hızlı ve etkili şekilde ulaşın

 

Prestij Sayfalar HangiFirmada.com’un Kobiler için özel olarak hazırladığı detaylı profil sayfasıdır. Prestij Sayfaya sahip olan  firma, aynı zamanda HangiFirmada.com üzerinde mikro web sitesine de sahip olur.

Prestij Sayfalar’da metin editörlerimiz tarafından firma hakkında bilgiler “Hakkında, MisyonVizyon” gibi ana başlıklar altında firma hakkındaki detaylar arama motorları yapısına uygun olarak firmaya ait anahtar kelime baz alınarak özenle yazılır.

Prestij Sayfalar’da firma dilediği kadar fotoğraf ekleyebilir, çevrimiçi harita servisinden faydalanabilir, sistem üzerinde  ziyaretçilerinin mesajları otomatik olarak firma E-Posta adresine ulaşır. Böylelikle hedef kitleniz ya da sizi arayan müşterileriniz ile daha hızlı iletişim kurmanızı sağlamaktadır.

Prestij Sayfalarda yer alan firmalar, diğer firmalara göre ziyaretçi  tarafından %85 daha kolay bulunabilir ve hem ziyaretçi trafiği hem de ticari kazancı her zaman fark edilir değerlerde yükselmektedir. Aynı zamanda her Prestij Firma site girişinde Prestij Firmalar Vitrininde yayınlanmaktadır.