Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Bakırköy Şubesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tad Bakırköy
  • ADRES: Zeytinlik Mh.Ebuziya Caddesi No:44-A (Aşkın Göksu Mağazası Üstü), 34140 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 572 7866
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Genel İngilizce Eğitimi
Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program dahilinde standart hale getirmiş ve Avrupa Birliği’nde geçerli resmi bir proje olarak yürürlüğe girmiştir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu; eğitim sistemi de Avrupa Dil Portfolyosuna göre uyarlanmıştır.

Türk Amerikan Derneği 1951 yılında kurulmuş ve her geçen gün yabancı dil eğitimlerinde kalitesini ortaya koymuştur. Profesyonel eğitim kadrosu, öğrencilerine yönelik eğitim çözümleri üretir ve öğrenci odaklı eğitim methodu ile kısa sürede İngilizce öğrenmesini sağlar. Genel İngilizce Kursu; öğrencilerinin belirli bir sabit kur sisteminde sıkıştırılmadan, hızlı, anlaşılır, akılda kalıcı ve etkili bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır.
Bakırköy İngilizce Kursları, eğitim kalitesini en yüksek noktaya çıkarmayı ve öğrencilerine yurtdışı deneyimi yaşarcasına bir ortam sağlamaktadır. Eğitimlerinde Communicative Approach eğitim methodu kullanan Bakırköy İngilizce Kursları, öğrencilerine konuşma ağırlıklı eğitim vermektedir. Bu sayede öğrenciler, fazlası ile konuşma fırsatı bulacaktır.

Öğrencilerin eğitimlerinin daha verimli geçmesi için her seviyedeki öğrencilere ücretsiz olarak özel ders imkanı sağlanmaktadır. Bu şekilde herhangi bir sebepten dolayı eğitimine katılamayan öğrenciler, kaçırmış oldukları konuları yada anlamadığı konuları birebir özel ders olarak alabilmektedir.

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Elementary
Elementary seviyesi kursumuzda ilk seviyeyi oluşturmaktadır, Türkçe karşılığı başlangıç seviyesi anlamına gelmektedir. Bu seviye ile İngilizce dil bilginize ve eğitiminize ilk adımları atarken, hem eğlenip, hem öğrenmenin keyfine varacağınızda emin olabilirsiniz.

Elementary seviyesinde uygulanan genel eğitimlerden bahsedecek olursak, temel zaman kavramını öğrenme, günlük hayatınızı devam ettirirken karşınıza çıkacak olan genel konular üzerine öğrenme, pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirme ve unutma problemini ortadan kaldırma olarak aktarılabilir.

Elementary seviyesinde İngilizce kursu almanız esnasında eğitim kurumumuz tarafından sizlere sunulan ücretsiz aktivitelerden yararlanabiliyor farklı kulüplerde eğlenmenin farkını yaşayabiliyorsunuz. Bakırköy İngilizce kursu şubemizde bu aktivitelerin sizler için en önemlisi speaking aktiviteleridir. Bu seviyede ki amacımız kursiyerlerimize İngilizceyi tanırken, sevme ve bağlanma güdüsünü aşılamaktır. İngilizce dil okulumuz sıradan dil kurslarının aksine eğlenerek öğrenme prensibi ile öğrencilerine olması gereken detaylı bilgiyi daha da önemlisi başlangıç seviyesinde kursiyerlerine sanki İngilizceyi ana dili gibi konuşuyormuşçasına bir özgüven kazandırmaktadır.

Pre-Intermediate
Pre-Intermediate Türkçe karşılığı orta seviye anlamını taşımaktadır. Pre Intermediate seviyesine gelen bir kursiyer öğrenmeyi hızlandırma, eğitimden maksimum fayda sağlanması ve birinci seviyede kazanılmış olan temel eğitimlerin daha sağlam temellere benimsetilerek öğrenilen bilgilerin unutulmaması hedeflenmektedir. Bakırköy İngilizce kursu olarak pre ıntermediate seviye öğrenme sisteminde kursiyerler öğrendikleri gramer bilgisinin üzerine daha da ekleyerek öğrendikleri bilgileri pratikte de uygulamaya geçirmeye de başlamaktadırlar.

Pre-Intermediate Bu seviyeye gelmiş öğrencilerimiz günlük konuşmalarını rahatlıkla kendine güven duyarak yapacaklarından ve herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayacaklarından emin olabilirler.

Bir önceki seviyelerde ve katıldığınız aktivite klüplerinde de öğrendiğiniz kelimelere yenileri eklendiğinde her geçen gün hızlıca pratiğinizin arttığını göreceksiniz. Sizlerde Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubemizden ingilizce kursu almak istiyorsanız web adresimizde bulunan iletişim formundan veya numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Intermediate
Genel İngilizce, intermediate seviyesi 108 ders saatinden oluşmaktadır

Intermediate seviyesi günlük konuşma seviyesinin daha üstünde ve akademik konuşma dilini daha net anlamaya, yönelik hazırlanmış programların bütünüdür. Bu sayede İngilizce dilini öğrenmede ve konuşmada ilerleme olacaktır. Bu seviyeye gelmiş olan öğrenciler; İngilizce cümle kurmanın önüne geçer, sohbet etmeye başlar, makale, hikaye ve roman gibi karmaşık kelime ve cümle gruplarının yer aldığı kitapları rahat okuma ve anlaması sağlanır. Bakırköy Genel İngilizce Kursu Intermediate seviyesi toplamda 108 ders saatinden oluşmaktadır.

Bakırköy İngilizce Kursu Intermediate seviyesindeki öğrenci; İngilizce öğrenme, öğrendiğini anlama ve günlük hayatta kullanabilme prensibi ile eğitim almaktadır.

Upper-Intermediate
Upper-Intermediate Bu seviyemiz ise sunulan bir diğer orta öğrenme seviyesidir. Toplam 108 ders saatinden oluşmaktadır. Siz en iyi bilgi seviyesine ulaşana kadar en iyi eğitim programları sizler için özel olarak uygulanmaktadır. Özellikle kursiyerimiz bu seviyede garamerin son noktalarına varmak üzeredir.

Kurumumuzda bulunan diğer klüplerede katılım sağlayarak aktifliğini arttırabilir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.